iHorn: Estetik, şık ve çekici

RtaYazilimDosyaEleAlicisi

Merhaba ben Tolga, yepyeni bir kategoriyle artık bende Modarenga’dayım. Sizlerle, beğendiğim estetik, yararlı, kullanışlı ve kimi zaman da ilginç teknolojik ürünleri ya da hizmetleri paylaşacağım. Bu konularda önerileriniz olursa onları da değerlendirebilirim.

iHorn Acoustic AmplifierBu yazıda sizlere iHorn akustik ses yükselticisinden bahsedeceğim. iPhone(tüm nesiller) ve iPod Touch(yeni nesil) uyumlu ve oldukça estetik ve şık bir görünüme sahip olan bu ürün, elektriğe ihtiyaç duymadan sesi yayabiliyor. Boynuzdan ilham alınarak tasarlanan iHorn, hem güzel bir aksesuar hem de keyifle müzik dinlemenizi sağlayan bir dock olarak karşımıza çıkıyor. Malzemesinin seramik olması sesin tok ve temiz olmasını sağlıyor. Müzik dinlemediğiniz zamanlarda da güzel bir aksesuar olarak evinizin estetiğine katkıda bulunuyor. iHorn’un üretiminin ülkemizde yapılması da sevindirici bir durum, umarım bunun gibi estetik ve kullanışlı ürünlerin üretimi artar.

Kişisel görüş olarak iHorn’u oldukça beğenmeme ve ses kalitesinden memnun kalmama rağmen satış fiyatını yüksek buluyorum. (369 TL – Continuum – Şubat 2014)

Sizde iHorn’u satın almak isterseniz ürüne D&R‘dan ya da Continuum‘dan ulaşabilirsiniz.

iHorn Acoustic Amplifier

Devamını oku:
IMG_3681
Bir Takım Eklektik Fikirler!

Kapat